Patrycja

„ Najlepszy zespół! Dziękujemy za świetna oprawę! Było MEGA! ❤️🔥 ”

Anna

„ Świetny zespół, sprawdził się w 100%. Pracowici Panowie, bez długich przerw, cały czas zabawiali gości, doskonale grali, uśmiechnięci. Mogę śmiało ich polecić każdemu, kto szuka wspaniałego zespołu. ”

Aneta

„ Chłopaki wymiatają!! Biesiada przy stołach rewelacja ❤️Wszyscy goście zachwyceni zespołem . Z całego serca polecam 🥰Najlepsza zabawa tylko z zespołem DobraNocka ❤️ ”

Patrycja

„ Dziękuję Wam za wspaniałe wesele! Chłopaki zrobili kawał świetnej roboty, wszyscy goście zachwycali się orkiestra. Świetnie się z wami bawiłam! No i super się z wami śpiewało 😍👌🏻 ”

Iwona

„ Najlepsi😊😊Nie ma lepszego zespołu niż DobraNocka 💃💃💃🎸🎸🎤🎤 ”

Asia

„ Dziękujemy serdecznie za wspaniałą zabawę. Świetna organizacja, profesjonalna oprawa muzyczna to wiadomo, ale jacy oni są fajni w kontakcie 🙂 Polecam ”

Sylwia

„ Wspaniały zespół!!! Już dawno nie słyszałam perkusji na weselu i tylu instrumentów. Zabawianie gości przy stołach przez całą ekipę, a nie jednego Pana z "harmonią ", szanowanie próśb młodej pary. Mieszanka hitów weselnych i szlagierów zagranicznych. Ogromny plus za tradycyjny marsz weselny ( również dawno nie słyszałam tej tradycyjnej wersji, ciągle jakieś słabe przeróbki), panowie eleganccy, ubrani modnie (fajne buty). Polecam gorąco!!! ”

Patrycja

„ Chłopaki dali czadu. Grają świetnie, w dodatku na wielu instrumentach, angażują się w 200% I umieją sprawić, że cała sala się bawi. Z czystym sercem i sumieniem polecam ten zespół weselny wszystkim tym, którzy lubią świetnie się bawić przy dobrej muzyce! ”

Dominika

„ Chłopaki zrobili kawał dobrej roboty 😉goście zachwyceni. My jako Para Młoda także. Z całym sercem polecamy i dziękujemy za super zabawę 😉 ”

Małgorzata

„ Chłopaki wymiatają! Potrafią zabawić przy stołach jak i rozkręcić szalone tańce na parkiecie 😁 Różnorodny repertuar sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 P.S. Dzięki za wykonanie misji specjalnej! 😉 Pozdrawiam! "Asia" 😃 ”

Anna

„ Najlepszy zespół na wesele! Grają super - na sali, przy stołach, rozkręcają zabawę na całego 🙂 Polecam!! P.S. Dziękujemy za super wesele, goście do tej pory pytają o zespół 😃 ”

Kinga

„ Najlepsi! 🙂 Wybawiłam się tak że nogi przez tydzień bolały 🥰💃🕺 ”